sobota, 4 czerwca 2016

Sukcesy biegaczy w dolnośląskim finale BnO

Bardzo ciekawy przebieg miały finałowe zawody w biegach na orientację, które odbyły się 25 maja 2016r w stolicy Dolnego Śląska.  Prawie 250 zawodników wyłonionych wcześniej w półfinałach rozegranych we Wrocławiu i Jeleniej Górze rywalizowało na nowych dla wszystkich trasach w Parku Wschodnim we Wrocławiu. Doskonale spisali się w tych zawodach uczniowie naszej szkoły. Indywidualnie w kategorii K16 drugie miejsce zajęła Gabrysia Piwko, trzecie Malwina Gorgol. Na pozycji 32 biegi ukończyła Justyna Jaszczak. W tej samej kategorii wiekowej chłopców, wysokie, jak dla kogoś, kto w zawodach startuje trzeci raz w życiu, dwunaste miejsce zajął Michał Rzadkowski. Michał zastąpił innego ucznia naszej szkoły Mateusza Jadacha, który nie mógł wziąć udziału w tych zawodach.