niedziela, 12 stycznia 2014

Dobre występy naszych pływaków!

19 grudnia 2013r na basenie przy SP 11 w Jeleniej Górze rozegrane zostały zawody pływackie w kategorii szkół gimnazjalnych.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI ZMAGAŃ PŁYWACKICH:

Pływanie indywidualne dziewcząt:

Mistrzostwo Jeleniej Góry zdobyła Dominika Jarkowiec (50m styl grzbietowy). W tej samej konkurencji piątą lokatę wywalczyła Ola Kanior.

W pływaniu stylem klasycznym trzecie miejsce zajęła Monika Chłopek a szóste Marta Pawłowska.

Pływanie indywidualne chłopców:

Drugie miejsce w stylu klasycznym zdobył Michał Piątkiewicz, czwarty był Aleksander Nowaliński. W grzbiecie siódmą lokatę zajął Jakub Walaszek.

W sztafetach pływackich  10x50m nasza drużyna dziewcząt wystąpiła niestety zdekompletowana (9 pływaczek) i nie została sklasyfikowana, chociaż dziewczęta – gdyby były w pełnym składzie – miałby zapewniony medal.

Drużyna chłopców zdobyła Mistrzostwo Jeleniej Góry!