poniedziałek, 6 stycznia 2014

Klasy sportowe najlepsze w Turnieju o Puchar Pani Dyrektor

We wtorek 10 grudnia 2013r. na hali sportowej przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze odbyły się zawody sportowe dla klas pierwszych i drugich o Puchar Pani Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze. Zawodnikom dopingowała liczna widownia i szkole cheerleaderki pod opieką p. Anny Nowak. Klasy konkurowały ze sobą w różnych konkurencjach, między innymi był wyścig z piłkami, z piłeczką do tenisa stołowego, unihokejowy slalom.
Bezkonkurencyjna okazał się klasa 1g, która wygrała każdą z czterech konkurencji. Na podium - miejsce drugie - znalazła się również klasa Ih, miejsce trzecie zdobyła klasa IIh.

Szczegółowe wyniki Turnieju sportowego:

(klasa, która nie spełniła warunków regulaminu odnoście składu, nie została wliczona w ogólną klasyfikację)

1a - 54pkt, 1b - 52pkt, 1c - 40pkt, 1d - nie przystąpiła do turnieju, 1e - 56pkt, 1f - 70pkt, 1g - 120pkt, 1h - 104pkt, 2a (8 osób) - 76pkt, 2b (8 osób) 88pkt, 2c (8 osób)- 102pkt, 2d (9 osób)- 82pkt, 2e - 76pkt, 2f (6 chłopców)- 102pkt, 2g - 76pkt, 2h - 88pkt.